Hakkımızda

Yıllar önce İstanbul’a geldiğimizde yanımızda; kocaman bir hasret, korku ve az da olsa cesaretimiz vardı. Her mesleğin ilk günü asla unutulmaz. 1972 yılında ilk ayakkabı atölyesine girdiğimizde; mermerin üzerinde deriye vurulan o çekiç sesiyle tanışmıştık. O günden itibaren o çekiç sesi hiç susmadı en sevdiğimiz melodimiz oldu. Zamanla kendi imalathanemizi kurduk. Sonrasında Türkiye’nin sayılı büyük ayakkabı markalarının ürünlerini imal ettik. 49 yıllık tecrübenin geldiği son noktada yaklaşık 25 ülkeye (A.B.D, İngiltere, İtalya, Hollanda, Belçika, Rusya, Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Güney Afrika vb.) ihracat yapmaktayız. 

 

Globalleşen dünyamızda diyerek klişe bir cümle kurmak istemiyoruz fakat her şey çok değişti. Artık dünya elimizdeki küçük telefonlara sığmaya başladı. Artık istediklerimizi tek tuşla ayağımıza kadar getiren imkânlara sahip olduk. Bu büyük imkân beraberinde büyük değişimleri de getirdi. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir Sayın Müşterimiz. Ve değişmeyen, değişime direnen; cazibesini yitirmeye mahkûmdur.

Dolayısıyla 49 yılın tecrübesini Web sitemizden ve diğer sanal mağazalardan (Trendyol, Hepsiburada vb.) Siz Değerli Müşterilerimizle buluşturmaya karar verdik. Ürün gamımızı Genç ve Yetişkin profile özgü, günün modasına uygun, Klasik ve Spor modeller olarak belirledik. Sonrasında markamıza “ GUARDİ ‘’ ismini verdik. Sağlamlığı ve güvenilirliği ifade eden bu isimle birlikte Siz Değerli Müşterilerimize Rahatlık, Şıklık Ve Ultra Kaliteyi sunuyoruz. Ve şimdi sizin karşınızda olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

                                                                                                                                                                                                                  Aydın AKSU